Wata cukrowa

Cieniuteńkie, niesamowicie słodkie cukrowe niteczki,

watapage_02które rozpływają się w ustach i przyklejają do podniebienia… Wata cukrowa to więcej niż kolejna słodka przekąska. To piękne wspomnienie dzieciństwa – zarówno dla seniorów, jak i dla… nastolatków. Tak, tak – również od nich słyszymy takie słowa, kiedy serwujemy ten smakołyk na piknikach, festynach czy imprezach promocyjnych.Watę cukrową znamy wszyscy – to słodka przekąska, którą zajadamy się już od ponad stu lat. Już sam charakterystyczny zapach palonego cukru sprawia, że ślinka cieknie. A jeśli wata zostanie przygotowana przez profesjonalistę – smak i konsystencja zachwycą nawet najbardziej wymagającego. Taką właśnie przygotowujemy – od ponad dwudziestu lat!

MEGAWATa: wata cukrowa, którą pokochasz

watapage_03Produkujemy ją od połowy lat 90-tych ubiegłego stulecia, nieustannie stawiając sobie za cel dwie kwestie. Po pierwsze: musi doskonale wyglądać, a po drugie - jej smak musi być dokładnie taki, jak przed laty: naturalny i smaczny. Jako pierwsi na terenie miasta Warszawa pracowaliśmy na zlecenie centrów handlowych. Dziś jesteśmy wszędzie: na piknikach, festynach, eventach promocyjnych i firmowych, koncertach, festiwalach dziecięcych… wszędzie tam, gdzie potrzebny jest smak dzieciństwa.

Kolorowa Wata

Na życzenie robimy watę kolorową: czerwoną, zieloną, niebieską,różową, pomarańczową.

Warto nas wybrać, ponieważ:

  • stosujemy bardzo bezpieczne i wydajne maszyny – możemy wydać nawet ponad 200 watcukrowych na godzinę! (Rekord padł w 2008 roku – 1200 sztuk w 5 godzin!)
  • oferujemy watę tradycyjną oraz kolorową: czerwoną, zieloną, niebieską, różową i pomarańczową,
  • istnieje możliwość obrandowania stanowiska – współpraca z nami to gwarancja skutecznej promocji,
  • zapewniamy korzystne warunki finansowe obsługi.

Dowiedz się więcej: zadzwoń lub napisz, by poznać szczegóły! Zapraszamy do współpracy!

Od ponad 100 lat

Od ponad 100 lat wata cukrowa jest w wielu krajach na całym świecie czymś wyjątkowym. Trudno przejąć obojętnie gdy w pobliżu roznosi się charakterystyczny zapach waty cukrowej. Fascynuje się nią niemal każdy od najmłodszego do najstarszego wiekiem. Charakterystyczną sytuacją jest gdy słyszy się, że jest to smak jego dzieciństwa 🙂 I nie mówią tego nasi dziadkowie czy ojcowie ale pokolenie nastolatków !!!

Obsługujemy

pikniki, festyny, eventy, akcje promocyjne, przedszkola, szkoły i wiele innych.
watapage_01

Obrandowanie stanowiska

watapage_04