EURO BUNGEE CZTEROSTANOWISKOWE

Obowiązkowa pozycja na każdej imprezie. Konstrukcja o wysokości 7 metrów pozwala wykonać skoki nawet na 6 metrów do góry!

Wymiary w podstawie (Dł. x Szer. x Wys.) [m]
10,0x 10,0x7,0
Silniki: 4 x 1,1 kW
CΕΝΑ 2000 ΡLΝ

Podczas imprez plenerowych największą popularnością wśród atrakcji dla dzieci cieszy się euro bungee. Urządzenie to zapewnia odpowiednią dawkę adrenaliny oraz rozrywki dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Euro bungee skonstruowane jest tak, aby było bezpieczne dla użytkowników, jednak dawało namiastkę wrażeń i poczucia wolności charakterystycznych dla prawdziwych skoków na bungee. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu atrakcji dla dzieci na terenie miasta Warszawa, zajmując się jednocześnie obsługą urządzeń oraz ich zabezpieczaniem.

Euro bungee – bezpieczna zabawa

Przenośne trampoliny znalazły wielu miłośników, dlatego nie może ich zabraknąć na żadnej imprezie plenerowej. Euro bungee to urządzenie, które umożliwia wykonywanie wysokich skoków i akrobacji w powietrzu dzięki przymocowaniu uczestnika do specjalnej uprzęży. Trampolina pozwala odbijać się na dowolną wysokość, dlatego w zabawie mogą brać udział nawet małe dzieci. Euro bungee wyposażone jest w 4 stanowiska dla skoczków, które podczas wydarzenia są stale nadzorowane przez naszego wykwalifikowanego pracownika.

Oferujemy trampoliny, które uzyskały wymagane atesty i są na bieżąco sprawdzane pod kątem technicznym, aby ich użytkowanie było bezpieczne. Euro bungee dostarczamy i montujemy we wskazanym miejscu i zajmujemy się jego obsługą podczas trwania imprezy. Euro bungee to urządzenie, z którego mogą korzystać również dorośli, a 4 stanowiska umożliwiają wspólną zabawę dla całej rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.