Informacje ogólne / warunki wynajmu

Podane ceny netto plus należny podatek VAT.
Podany cennik uwzględnia wynajem do 7 godzin. Nasza firma zlokalizowana jest w Markach koło Warszawy,w promieniu 50 km transport urządzeń jest bezpłatny - przy zamówieniu min. 2 atrakcji.
Wszystkie nasze urządzenia które tego wymagają posiadają aktualne atesty a firma posiada OC w PZU. W katalogu podane wymiary urządzeń nie uwzględniają strefy bezpiecznego użytkowania - zazwyczaj należy doliczyć odległość 2 metrów od rozstawionego urządzenia.
Urządzeń nie można rozstawiać pod liniamiwysokiego napięcia.

Zamawiając nasze atrakcje, prosimy o zwrócenie uwagi czy na miejscu instalacji urządzeń zapewnione są odpowiedniewarunki techniczne.

Teren wynajmu powinien być równy,oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lubzagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego.

Duże urządzenia pneumatyczne ( od 200 kg masy własnej ) wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (zewzględów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscemjest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać kotwy.
Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, prosimy jednak o wcześniejszą informację,abyjak najlepiej przygotować do takiej sytuacji.

Na miejscu musi być zapewniony stały dostęp do źródła prądu - 230V lub 400V.
Całkowite zapotrzebowanie na moc określane jest po ustaleniu liczby zamawianych urządzeń - orientacyjnie możnajuż to określi
po przejrzeniu naszej oferty ispecyfikacji technicznej urządzenia.
Źródło prądu powinno być oddalone ok. 30- 40m od pierwszego urządzenia. W przypadku rozproszenia urządzeń poterenie prosimy o szczegółowe informacje.

W przypadku braku możliwości podłączenia urządzeń do prądu w naszej ofercie znajdą także Państwo agregaty prądotwórcze,które skutecznie rozwiązują ten problem.