Dmuchańce

Marzy Ci się standardowy piknik?

A może chcesz zorganizować event tematyczny taki, który przyciągnie jeszcze więcej uwagi?

Dziecięca strefa kibica z dmuchanym zamkiem Euro Gool, fantastyczną oprawę muzyczną, konkursami z nagrodami prowadzonymi przez doświadczonych animatorów, piłkarzykami stołowymi innymi gadżetami to tylko jedna z wielu propozycji imprez z motywem przewodnim, które zorganizuje dla Ciebie od A do Z BIWAT.PL. Proponujemy również m.in. piknik w stylu pirackim i więcej. Niezapomniane wrażenia zawsze gwarantowane!

 

Zjeżdżalnie

Place Zabaw

Zabawy sportowe

Konstrukcje inne

Atrakcje dodatkowe

Dlaczego my?

  • Mamy niemal 10 lat doświadczenia w branży dzięki temu, świetnie znamy wszystkie niuanse organizacji eventów oraz możemy dopasować się nawet do nietypowych i bardzo wysokich oczekiwań naszych Klientów.
  • Dysponujemy bogatym parkiem atrakcji dla dzieci: decydując się na wynajem zamków dmuchanych u nas, możesz wybrać jeden z kilkunastu dmuchańców. Wszystkie spełniają normy bezpieczeństwa i zapewniają rewelacyjną rozrywkę.
  • Oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji eventu pomożemy Ci skompletować zestaw atrakcji, które zapewnią Twoim gościom rewelacyjną zabawę. Zajmiemy się m.in. nagłośnieniem, zapewnieniem przekąsek (najlepsza wata cukrowa w mieście Warszawa) i obsługą techniczną eventu. Zadbamy również o animacje i zapewnimy wiele innych atrakcji.
  • Zapewniamy uczciwe, przejrzyste warunki finansowe zajrzyj do naszego cennika, by dowiedzieć się, co oferujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Z BIWAT.PL zawsze zorganizujesz niezapomniany event!

Wynajem dmuchańców

Organizujesz piknik, festyn czy event promocyjny i potrzebne Ci niezapomniane atrakcje dla dzieci? Postaw na niezapomnianą zabawę dla maluchów, jakie dają m.in. dmuchańce. Warszawa ma w tym zakresie wiele do zaoferowania, jednak to BIWAT.PL oferuje Ci najszerszy wybór dmuchanych zamków i innych atrakcji, które wywołają uśmiech zarówno na twarzach najmłodszych, jak i ich opiekunów. Z nami każdy event będzie udany!

Zjeżdżalnie i zamki dmuchane: wynajem w dobrej cenie

Oferta BIWAT.PL, gdy chodzi o wynajem dmuchańców jest bardzo bogata. Z naszą pomocą możesz uatrakcyjnić zarówno niewielki osiedlowy piknik, jak i wielki event promocyjny, tworząc prawdziwy park rozrywki dla najmłodszych. Czekają na Ciebie m. in. kolorowe zjeżdżalnie dmuchane, zamki, baseny z piłeczkami, dmuchane okręty pirackie, bramki piłkarskie i wiele, wiele więcej. Gwarantujemy, że na każde dziecko czeka w nich niezapomniana zabawa w bezpiecznych, przystosowanych do potrzeb malucha warunkach.

Dmuchane zjeżdżalnie: wynajem m.in. na pikniki tematyczne

wypożyczalnia dmuchańcy WarszawaMarzy Ci się standardowy piknik? A może chcesz zorganizować event tematyczny – taki, który przyciągnie jeszcze więcej uwagi? Dziecięca strefa kibica z dmuchanym zamkiem Euro Gool, fantastyczną oprawą muzyczną, konkursami z nagrodami prowadzonymi przez doświadczonych animatorów, piłkarzykami stołowymi i innymi gadżetami to tylko jedna z wielu propozycji imprez z motywem przewodnim, które zorganizuje dla Ciebie od A do Z BIWAT.PL. Proponujemy również m.in. piknik w stylu pirackim i więcej. Niezapomniane wrażenia zawsze gwarantowane!

Dlaczego my?

- Mamy niemal 10 lat doświadczenia w branży – dzięki temu, świetnie znamy wszystkie niuanse organizacji eventów oraz możemy dopasować się nawet do nietypowych i bardzo wysokich oczekiwań naszych Klientów.

- Dysponujemy bogatym parkiem atrakcji dla dzieci: decydując się na wynajem zamków dmuchanych u nas, możesz wybrać jeden z kilkunastu dmuchańców. Wszystkie spełniają normy bezpieczeństwa i zapewniają rewelacyjną rozrywkę.

- Oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji eventu – pomożemy Ci skompletować zestaw atrakcji, które zapewnią Twoim gościom rewelacyjną zabawę. Zajmiemy się m.in. nagłośnieniem, zapewnieniem przekąsek (najlepsza wata cukrowa w mieście Warszawa) i obsługą techniczną eventu. Zadbamy również o animacje i zapewnimy wiele innych atrakcji.

- Zapewniamy uczciwe, przejrzyste warunki finansowe – zajrzyj do naszego cennika, by dowiedzieć się, co oferujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!